Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarna Gotland Gävleborg Halland Jämtland Jönköping Kalmar Kronoberg Norrbotten Skåne Stockholm Södermanland Uppsala Värmland Västerbotten Västernorrland Västmanland Västra Götaland Örebro Östergötland

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Västra Götalands län

Antal danser: 360

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Februari 2024
Ons28 18.00-21.30 Lars Erikssons Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons28 19.00-22.00 Leif & Peo Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Tor29 11.30-14.30 Jörnetorparn Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor29 15.00-17.30 Stefan Nilsson Stala bygdegård Varekil Orust Västra Götaland SPF
Mars 2024
Fre01 20.00-24.00 Casanovas Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre01 19.00-22.30 Mogna Män Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör02 20.00-24.00 Donnez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön03 18.00-21.30 Jive Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån04 12.00-14.30 Stefan Nilsson Axelhuset Högsbotorp Göteborg Västra Götaland Club 13
Mån04 18.00-21.30 Bob Stevens Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis05 18.00-21.30 Janne Stefans Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis05 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hyssna bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis05 14.45-17.30 Hazzes Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis05 14.00-17.00 Chess Wartagården Bräcke Göteborg Västra Götaland
Ons06 18.00-21.30 Lövgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons06 18.00-21.00 Svenne och Jörgen Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor07 18.00-21.00 Cedrix Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor07 11.30-14.30 Hazzes Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor07 15.00-17.30 Anders Björk Stala bygdegård Varekil Orust Västra Götaland SPF
Lör09 18.00-21.30 Kenneth & Classe Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör09 16.00-18.30 Charlies Kulturhuset Fregatten Stenungsund Stenungsund Västra Götaland
Lör09 19.00-23.00 Bob Stevens Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör09 Date Sporthallen Brålanda Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Lör09 20.00-24.00 Callinaz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör09 21.00-01.00 Fredahlz Åmåls Stadshotell Åmål Åmål Västra Götaland
Sön10 17.00-21.00 PHs Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Sön10 17.00-20.00 Kenneth & Classe Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland
Sön10 15.00-18.00 Junix Valhall, Skövde Kulturhus Skövde Skövde Västra Götaland
Mån11 19.00-22.00 Orient Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån11 12.00-14.30 Conny Brodin Axelhuset Högsbotorp Göteborg Västra Götaland Club 13
Mån11 18.00-21.30 Matz Bladhs Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis12 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Tis12 15.00-17.30 Haga-Lennart Sjöstugan Myggenäs Tjörn Västra Götaland
Tis12 14.00-17.00 Stefan Nilsson Wartagården Bräcke Göteborg Västra Götaland
Ons13 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons13 19.00-22.00 Evert & Gunnar Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Tor14 11.30-14.30 Janne Stefans Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor14 15.00-17.30 Mats Rutgersson Stala bygdegård Varekil Orust Västra Götaland SPF
Fre15 19.00-22.30 Kenneth & Classe Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör16 20.00-24.00 Streaplers Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör16 19.00-24.00 Casanovas Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör16 19.00-24.00 Allstars Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön17 18.00-21.30 Holidays Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån18 12.00-14.30 Conny Brodin Axelhuset Högsbotorp Göteborg Västra Götaland Club 13
Mån18 18.00-21.30 Sandins Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis19 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis19 18.00-21.30 Cedrix Hyssna bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis19 14.45-17.30 Stig-Arne Larsson Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis19 14.00-17.00 Ingvar & Co Wartagården Bräcke Göteborg Västra Götaland
Ons20 18.00-21.30 Black Jack Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons20 18.00-21.00 Kent & Henke Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor21 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor21 11.30-14.30 Connys Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor21 19.00-21.00 Black Jack Nordstan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre22 Larz Kristerz Millners Tibro Tibro Västra Götaland
Fre22 19.00-23.00 Tomaz & Co Tösse bygdegård Tösse Åmål Västra Götaland
Lör23 21.00-01.00 Callinaz Dansklubben Donnum Ferrum, Gamlestadens Kulturhus Gamlestaden Göteborg Västra Götaland
Lör23 19.00-23.00 Fernandoz Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör23 21.00-01.00 Larz Kristerz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön24 18.00-21.30 Blender Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön24 17.00-20.00 Hardys Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland
Mån25 19.00-22.00 Kalle & Stefan Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån25 12.00-14.30 Stefan Nilsson Axelhuset Högsbotorp Göteborg Västra Götaland Club 13
Mån25 18.00-21.30 Kjellez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis26 18.00-21.30 Hazzes med Maria Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Tis26 15.00-17.30 Conny Brodin Sjöstugan Myggenäs Tjörn Västra Götaland
Tis26 14.00-17.00 Anders Björk Wartagården Bräcke Göteborg Västra Götaland
Ons27 18.00-21.30 Stickanz Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons27 19.00-22.00 Spelfinkarna Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Ons27 17.00 Jan Svensson Stala bygdegård Varekil Orust Västra Götaland
Tor28 21.00-01.00 Lasse Stefanz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Fre29 19.00-22.30 Cedrix Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre29 19.00-24.00 Casanovas Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Fre29 19.00-24.00 Blender Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Fre29 18.00-21.30 Hardys Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Lör30 19.00-24.00 Callinaz Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör30 19.00-24.00 Sannex Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
April 2024
Mån01 18.00-21.30 Bob Stevens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Tis02 18.00-21.30 Kalle & Stefan Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis02 18.00-21.30 Donaldz Hyssna bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis02 14.45-17.30 Haga-Lennart Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis02 14.00-17.00 Tång & Co Wartagården Bräcke Göteborg Västra Götaland
Ons03 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons03 18.00-21.00 Charlies Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor04 18.00-21.00 Kalle & Stefan Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor04 11.30-14.30 Charlies Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor04 15.00-17.30 Haga-Lennart Stala bygdegård Varekil Orust Västra Götaland SPF
Lör06 19.00-23.00 Engdahls Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör06 Streaplers Millners Tibro Tibro Västra Götaland
Sön07 18.00-21.30 Allstars Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön07 17.00-20.00 Leif & Peo Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland
Mån08 19.00-22.00 Kent & Henke Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån08 12.00-14.30 Trebello Axelhuset Högsbotorp Göteborg Västra Götaland Club 13
Mån08 18.00-21.30 Jive Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis09 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Tis09 15.00-17.30 Sture Johansson Sjöstugan Myggenäs Tjörn Västra Götaland
Tis09 14.00-17.00 Stefan Nilsson Wartagården Bräcke Göteborg Västra Götaland
Ons10 18.00-21.30 Kent & Henke Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons10 19.00-22.00 Connys Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Tor11 11.30-14.30 Svenne och Jörgen Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor11 15.00-17.30 Stefan Nilsson Stala bygdegård Varekil Orust Västra Götaland SPF
Lör13 19.00-22.30 Matz Bladhs Kulturhuset Vingen Torslanda Göteborg Västra Götaland
Lör13 20.00-24.00 PHs Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör13 21.00-01.00 Streaplers Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön14 18.00-21.30 Fernandoz Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån15 12.00-14.30 Bengt Åkerberg Axelhuset Högsbotorp Göteborg Västra Götaland Club 13
Mån15 18.00-21.30 Engdahls Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis16 18.00-21.30 Kent & Henke Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis16 18.00-21.30 Kalle & Stefan Hyssna bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis16 14.00-17.00 Conny Brodin Wartagården Bräcke Göteborg Västra Götaland
Ons17 18.00-21.30 Kjellez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons17 18.00-21.00 Spelfinkarna Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor18 18.00-21.00 Ingvar & Co Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor18 11.30-14.30 Orient Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor18 15.00-17.30 Anders Björk Stala bygdegård Varekil Orust Västra Götaland SPF
Fre19 20.00-24.00 Callinaz Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör20 19.00-23.00 Donnez Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör20 21.00-01.00 Sannex Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön21 18.00-21.30 Casanovas Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön21 17.00-20.00 Orient Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland
Mån22 19.00-22.00 Mogna Män Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån22 12.00-14.30 Trebello Axelhuset Högsbotorp Göteborg Västra Götaland Club 13
Mån22 18.00-21.30 Framed Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis23 18.00-21.30 Orient Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Tis23 15.00-17.30 Jan Svensson Sjöstugan Myggenäs Tjörn Västra Götaland
Tis23 14.00-19.00 Hazzes Wartagården Bräcke Göteborg Västra Götaland
Ons24 18.00-21.30 Eklöfs Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons24 19.00-22.00 Spelfinkarna Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Tor25 11.30-14.30 Duettz Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor25 19.00-21.00 Sounders Nordstan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör27 19.00-23.00 Mogna Män Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör27 Svenne och Jörgen Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Lör27 19.00-24.00 Casanovas Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör27 19.00-24.00 Blender Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Sön28 18.00-21.30 Engdahls Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön28 15.00-18.00 Cedrix Valhall, Skövde Kulturhus Skövde Skövde Västra Götaland
Mån29 12.00-14.30 Stefan Nilsson Axelhuset Högsbotorp Göteborg Västra Götaland Club 13
Mån29 19.00-21.30 Bob Stevens Gullhögskolans Idrottshall Vårgårda Vårgårda Västra Götaland
Mån29 18.00-21.30 Fernandoz Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis30 18.00-21.30 Cedrix Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis30 18.00-21.30 Orient Hyssna bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis30 21.00-01.00 Streaplers Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Maj 2024
Ons01 18.00-21.30 Jive Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tor02 18.00-21.00 Orient Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor02 11.30-14.30 Hasse Peters Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor02 19.00-23.00 Donnez Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tor02 15.00-17.30 Jan Svensson Stala bygdegård Varekil Orust Västra Götaland SPF
Lör04 20.00-24.00 Streaplers Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån06 12.00-14.30 Conny Brodin Axelhuset Högsbotorp Göteborg Västra Götaland Club 13
Mån06 18.00-21.30 Donnez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis07 18.00-21.30 Cedrix Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Tis07 15.00-17.30 Hazzes Sjöstugan Myggenäs Tjörn Västra Götaland
Ons08 18.00-21.30 Matz Rogers Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons08 19.30-22.30 Kalle & Stefan Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Tor09 20.00-24.00 Freqvens Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Tor09 11.30-14.30 Jörnetorparn Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor09 19.00-23.00 Perikles Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre10 20.00-24.00 Casanovas Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör11 19.00-23.00 Donnez Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör11 21.00-01.00 Larz Kristerz Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Sön12 17.00-21.00 Excess Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön12 18.00-21.30 Sandins Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån13 12.00-14.30 Stefan Nilsson Axelhuset Högsbotorp Göteborg Västra Götaland Club 13
Mån13 18.00-21.30 Matz Bladhs Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tis14 18.00-21.30 Roger Lindbloms Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis14 18.00-21.30 Hazzes med Maria Hyssna bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Ons15 19.30-22.30 Ingvar & Co Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Tor16 19.00-23.00 Martinez Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor16 18.00-21.00 Charlies Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor16 11.30-14.30 Hazzes Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre17 20.00-24.00 Blender Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör18 19.00-23.00 Bob Stevens Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör18 20.00-24.00 Streaplers Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön19 17.00-21.00 Allstars Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Mån20 18.00-21.30 Engdahls Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis21 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Ons22 18.00-21.30 Hedins Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons22 19.30-22.30 Hasse Peters Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Tor23 19.00-23.00 Perikles Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor23 19.00-23.00 Bob Stevens Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör25 19.00-23.00 Matz Bladhs Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör25 19.00-23.00 Date Sandsjöns Festplats Aplared Borås Västra Götaland
Lör25 20.00-24.00 Donnez Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön26 17.00-21.00 Xplays Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön26 18.00-21.30 Donnez Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån27 18.00-21.30 Black Jack Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tis28 18.00-21.30 Kent & Henke Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis28 18.00-21.30 Svenne och Jörgen Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Ons29 19.30-22.30 Spelfinkarna Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Tor30 19.00-23.00 Callinaz Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor30 19.00-23.00 Black Jack Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Juni 2024
Lör01 20.00-24.00 Sannex Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön02 17.00-21.00 Sannex Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön02 15.00-18.00 Mogna Män Gröna lund Lerdala Lerdala Skövde Västra Götaland
Mån03 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis04 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Ons05 19.30-22.30 Charlies Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Fre07 19.00-23.00 Martinez Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör08 19.00-23.00 Holidays Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör08 20.00-24.00 Martinez Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön09 17.00-21.00 Callinaz Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön09 18.00-21.30 Fernandoz Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån10 18.00-21.30 Kjellez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tis11 18.00-21.30 Kenneth & Classe Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis11 18.00-21.30 Hedins Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Ons12 19.30-22.30 Svenne och Jörgen Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Fre14 19.00-23.00 Date Sandsjöns Festplats Aplared Borås Västra Götaland
Lör15 20.00-24.00 Fernandoz Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön16 17.00-21.00 PHs Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Mån17 18.00-21.30 Bob Stevens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis18 18.00-21.30 Kent & Henke Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Ons19 19.30-22.30 Kenneth & Classe Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Tor20 19.00-23.00 Date Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre21 19.00-23.00 Sounders Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör22 20.00-24.00 Sounders Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön23 17.00-21.00 Blender Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön23 18.00-21.30 Engdahls Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön23 18.00-21.00 Spelfinkarna Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Mån24 18.00-21.30 Fernandoz Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tis25 18.00-21.30 Orient Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Ons26 19.30-22.30 Orient Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Ons26 19.00-23.00 Larz Kristerz Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tor27 19.00-23.00 Casanovas Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör29 19.00-23.00 Mogna Män Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör29 20.00-24.00 Perikles Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Juli 2024
Mån01 18.00-21.30 Black Jack Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis02 18.00-21.30 Cedrix Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Ons03 19.30-22.30 Mogna Män Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Fre05 19.00-23.00 Callinaz Sandsjöns Festplats Aplared Borås Västra Götaland
Lör06 19.00-23.00 Engdahls Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör06 19.00-23.00 PHs Sandsjöns Festplats Aplared Borås Västra Götaland
Lör06 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön07 17.00-21.00 Date Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön07 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön07 18.00-21.00 Kent & Henke Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Mån08 18.00-21.30 Martinez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tis09 18.00-21.30 Hazzes Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis09 20.00-24.00 Donnez Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Ons10 20.00-01.00 Blixterz Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Ons10 20.00-01.00 Framed Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Tor11 20.00-01.00 Blender Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Tor11 20.00-01.00 Sannex Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre12 21.00-01.00 Streaplers Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Sön14 17.00-21.00 Highlights Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Mån15 18.00-21.30 Fernandoz Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis16 18.00-21.30 Kalle & Stefan Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Sön21 18.00-21.30 Matz Bladhs Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön21 18.00-21.00 Leif & Peo Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Mån22 18.00-21.30 Donnez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Lör27 18.00-21.30 Mogna Män Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör27 19.00-23.00 Brogrens Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör27 20.00-24.00 Sannex Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön28 17.00-21.00 Blender Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Mån29 18.00-21.30 Kjellez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis30 18.00-21.30 Hasse Peters Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Augusti 2024
Lör03 20.00-24.00 Holidays Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön04 17.00-21.00 PHs Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön04 18.00-21.30 Black Jack Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön04 18.00-21.00 Hardys Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Mån05 18.00-21.30 Bob Stevens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tis06 18.00-21.30 Cedrix Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Lör10 20.00-24.00 Streaplers Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön11 17.00-21.00 Excess Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Mån12 18.00-21.30 Sandins Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis13 18.00-21.30 Hazzes med Maria Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Ons14 19 30-22 30 Orient Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Fre16 20.00-01.00 Wahlströms Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre16 20.00-01.00 Streaplers Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre16 20.00-01.00 Engdahls Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre16 20.00-01.00 Allstars Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre16 14.30-17.00 Engdahls Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör17 20.00-01.00 Casanovas Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör17 13.30-16.00 Kjellez Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland Länsdans
Lör17 20.00-01.00 Blender Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör17 20.00-01.00 Donnez Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör17 20.00-01.00 Kjellez Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör17 20.00-24.00 Engdahls Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön18 17.00-21.00 Casanovas Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön18 18.00-21.30 Kjellez Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön18 18.00-21.00 Hasse Peters Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Mån19 18.00-21.30 Engdahls Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tis20 18.00-21.30 Mogna Män Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Ons21 19 30-22 30 Mogna Män Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Lör24 20.00-24.00 Matz Bladhs Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön25 17.00-21.00 Allstars Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön25 15.00-18.00 Cedrix Gröna lund Lerdala Lerdala Skövde Västra Götaland
Mån26 18.00-21.30 Martinez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis27 18.00-21.30 Cedrix Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Lör31 20.00-24.00 Donnez Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
September 2024
Sön01 17.00-21.00 Xplays Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön01 18.00-21.30 Sandins Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön01 18.00-21.00 Charlies Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Tis03 18.00-21.30 Kent & Henke Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Ons04 18.00-21.30 Hollyz Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Lör07 20.00-24.00 Date Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön08 17.00-21.00 Callinaz Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Mån09 19.00-21.00 Callinaz Nordstan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån09 18.00-21.30 Jive Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis10 18.00-21.30 Kent & Henke Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Fre13 19.00-22.30 Charlies Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör14 20.00-24.00 Black Jack Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön15 18.00-21.30 Engdahls Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön15 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Ons18 18.00-21.30 Voize Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån23 18.00-21.30 Sounders Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis24 18.00-21.30 Orient Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Ons25 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Fre27 19.00-22.30 Mogna Män Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Sön29 18.00-21.30 Fernandoz Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön29 18.00-21.00 Kalle & Stefan Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Oktober 2024
Ons02 18.00-21.30 Jive Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Lör05 20.00-24.00 Streaplers Charlottenlund Grebbestad Tanum Västra Götaland
Sön06 15.00-18.00 Mogna Män Valhall, Skövde Kulturhus Skövde Skövde Västra Götaland
Mån07 18.00-21.30 Bob Stevens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis08 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Fre11 19.00-22.30 Matz Rogers Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Sön13 18.00-21.30 Donnez Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Ons16 18.00-21.30 Matz Bladhs Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons16 18.00-21.00 Orient Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor17 18.00-21.00 Orient Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor17 19.00-21.00 Martinez Nordstan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån21 19.00-22.00 Orient Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån21 18.00-21.30 Voize Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis22 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Ons23 18.00-21.30 Orient Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Fre25 19.00-22.30 Kenneth & Classe Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Sön27 17.00-21.00 Blender Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön27 18.00-21.30 Jive Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Ons30 18.00-21.30 Lövgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons30 18.00-21.00 Kent & Henke Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
November 2024
Sön03 15.00-18.00 Junix Valhall, Skövde Kulturhus Skövde Skövde Västra Götaland
Mån04 18.00-21.30 Engdahls Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis05 18.00-21.30 Cedrix Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Ons06 18.00-21.30 Lars Erikssons Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre08 19.00-22.30 Mogna Män Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör09 20.00-24.00 Donnez Charlottenlund Grebbestad Tanum Västra Götaland
Sön10 18.00-21.30 Holidays Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Ons13 18.00-21.30 Bob Stevens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån18 18.00-21.30 Donnez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis19 18.00-21.30 Kent & Henke Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Ons20 18.00-21.30 Tomaz & Co Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Tor21 19.00-21.00 Callinaz Nordstan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre22 19.00-22.30 Charlies Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Sön24 18.00-21.30 Black Jack Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Tis26 18.00-21.30 Orient Hyssna bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Ons27 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
December 2024
Sön01 15.00-18.00 Kenneth & Classe Valhall, Skövde Kulturhus Skövde Skövde Västra Götaland
Mån02 18.00-21.30 Kjellez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis03 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Ons04 18.00-21.30 Junix Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre06 19.00-22.30 Jompaz Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör07 20.00-24.00 Martinez Charlottenlund Grebbestad Tanum Västra Götaland
Lör07 20.00-24.00 Donnez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Sön08 18.00-21.30 Matz Bladhs Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Ons11 18.00-21.30 Engdahls Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån16 18.00-21.30 Holidays Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis17 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Tor26 18.00-21.30 Bob Stevens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån30 18.00-21.30 Carlssonz Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Februari 2025
Tor27 19.00-22.00 Spelfinkarna Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland