Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarnas Gotlands Gävleborgs Hallands Jämtlands Jönköpings Kalmar Kronobergs Norrbottens Skåne Stockholms Södermanlands Uppsala Värmlands Västerbottens Västernorrlands Västmanlands Västra Götalands Örebro Östergötlands

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Västra Götalands län

Antal danser: 283

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Augusti
Tis20 18.30-22.00 Mogna Män Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis20 19.00 Charlies Furulundsparken Alafors Alafors Ale Västra Götaland
Tis20 17.00-20.00 Tång & Co Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Ons21 19.30-22.30 Svantes Folkets Park Ödeborg Ödeborg Uddevalla Västra Götaland
Ons21 19.00 Charlies Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Ons21 18.00-21.30 Kenneth & Classe Mossbrott Vara Vara Västra Götaland
Tor22 19.00-23.00 Jannez Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor22 19.00-23.00 Fernandoz Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre23 19.00-23.00 Streaplers Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre23 20.00-01.00 Excess Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Fre23 20.00-01.00 Highlights Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör24 20.00-24.00 Skåningarna Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör24 20.00-01.00 Chapelle Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör24 20.00-01.00 Foxie Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör24 20.00-24.00 Fernandoz Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör24 20.00-23.30 Hilltons Åkessons Loge Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Sön25 18.00-22.00 Wahlströms Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön25 18.00-22.00 Lövgrens Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Mån26 18.00-21.30 Glenn-Endys Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis27 18.30-22.00 Charlies Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis27 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis27 19.00 Diggarna Furulundsparken Alafors Alafors Ale Västra Götaland
Tis27 17.00-20.00 Hazzes Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Ons28 19.30-22.30 Charlies Folkets Park Ödeborg Ödeborg Uddevalla Västra Götaland
Ons28 19.00 Connys Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Ons28 18.00-21.30 Hasse Peters Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons28 19.00-22.00 Jörnetorparns Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Ons28 18.00-21.30 Hedins Timmele festplats Timmele Ulricehamn Västra Götaland PRO
Tor29 19.00-23.00 Date Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor29 12.00-15.00 Hazzes Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre30 18.00-21.30 Hasse Peters Bokenäs Bygdegård Bokenäs Uddevalla Västra Götaland
Fre30 21.00-01.00 Larz Kristerz Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Fre30 19.00-23.00 Bennrix Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör31 21.00-01.00 Kentanz Hotell Wettern Karlsborg Karlsborg Västra Götaland
Lör31 Scotts Matfestivalen Skövde Skövde Skövde Västra Götaland
Lör31 21.00-02.00 Lasse Stefanz Råglannaparken Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör31 20.00-24.00 Sounders Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
September
Sön01 18.00-22.00 Casanovas Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön01 8.00-21.00 Dalsländers Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Sön01 18.00-22.00 Donnez Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Mån02 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis03 18.30-22.00 Hazzes Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis03 18.00-21.30 Matz Rogers Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis03 19.00 Connys Furulundsparken Alafors Alafors Ale Västra Götaland
Ons04 18.00-21.30 Hedins Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons04 18.00-21.00 Tång & Co Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Ons04 19.30-22.30 Spelfinkarna Folkets Park Ödeborg Ödeborg Uddevalla Västra Götaland
Tor05 18.00-21.00 Ingvar & Co Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor05 12.00-15.00 Charlies Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör07 20.00-24.00 Lövgrens Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön08 18.00-22.00 Highlights Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön08 17.00-21.00 Framed Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Sön08 18.00-22.00 Glenn-Endys Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Mån09 18.00-21.30 Chiquita Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis10 18.30-22.00 Bendéns Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Ons11 18.00-21.30 Tomaz & Co Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Tor12 12.00-15.00 Connys Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre13 19.00-22.30 Charlies Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre13 19.00-23.00 Callinaz Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör14 Callinaz Folkets Hus Uddevalla Uddevalla Uddevalla Västra Götaland
Lör14 Mannerz Folkets Hus Uddevalla Uddevalla Uddevalla Västra Götaland
Lör14 20.00-24.00 Flamingokvintetten Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön15 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön15 8.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland
Sön15 18.00-21.30 Mogna Män Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Mån16 18.00-21.30 Holidays Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis17 18.00-21.30 Hazzes Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis17 18.00-21.30 Mogna Män Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis17 14.45-17.30 Haga-Lennart Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Ons18 18.00-21.30 Skåningarna Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons18 18.00-21.00 Spelfinkarna Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor19 18.00-21.00 Mogna Män Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor19 12.00-15.00 Henke & Kent Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor19 Cedrix Trädgården Ulricehamn Ulricehamn Ulricehamn Västra Götaland PRO
Fre20 18.30-22.00 Mogna Män Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Fre20 18.00-21.30 Stefan Nilsson Bokenäs Bygdegård Bokenäs Uddevalla Västra Götaland
Fre20 20.30-00.30 Lövgrens Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Fre20 19.00-23.00 Martinez Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre20 21.00 Lasse Stefanz Mortens krog Uddevalla Uddevalla Uddevalla Västra Götaland
Lör21 20.00-24.00 Sounders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Sön22 18.00-22.00 Engdahls Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Mån23 18.00-21.30 Donnez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis24 18.00-21.30 Holens Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis24 18.00-21.30 Cedrix Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis24 14.45-17.30 Tång & Co Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tor26 12.00-15.00 Janne Stefans Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre27 20.00-24.00 Casanovas Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre27 19.00-22.30 Bo Liljedahl Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre27 20.00-24.00 Streaplers Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre27 19.00-23.00 Svantes Tösse bygdegård Tösse Åmål Västra Götaland
Fre27 Scotts Åhaga Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör28 Date Håkans Bar Brålanda Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Skåningarna Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör28 Scotts Kärragärde La'a Hökerum Ulricehamn Västra Götaland
Lör28 19.00-23.00 Highlights Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör28 21.00-01.00 Blender Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön29 18.00-21.30 Thor Görans & Agneta Olzzon Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån30 18.00-21.30 Sandins Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Oktober
Tis01 18.00-21.30 Hedins Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis01 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis01 14.45-17.30 Janne Stefans Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Ons02 18.00-21.30 Bob Stevens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons02 18.00-21.00 Kalle & Stefan Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor03 18.00-21.00 Svantes Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor03 12.00-15.00 Kjell & Kenneth Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor03 18.00-21.30 Hedins Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Fre04 15.00-18.00 Spelfinkarna Cupolen Alingsås Alingsås Alingsås Västra Götaland PRO
Fre04 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Fre04 21.00-01.00 Casanovas Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Lör05 20.00-24.00 Kalle & Stefan Folkets Hus Fengersfors Fengersfors Åmål Västra Götaland
Lör05 20.00-24.00 Skåningarna Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Lör05 21.00-01.00 Sannex Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Lör05 18.00-21.30 Mogna Män Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör05 20.00-24.00 Glenn-Endys Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör05 Streaplers Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Mån07 18.00-21.30 Matz Bladhs Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis08 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis08 14.45-17.30 Ingvar & Co Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Ons09 18.00-21.30 Kenneth & Classe Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Tor10 18.00-21.00 Tempo Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor10 12.00-15.00 Thore Olofssons Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre11 Streaplers Grästorpsfestivalen Grästorp Grästorp Västra Götaland
Fre11 20.00-24.00 Mannerz Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre11 19.00-22.30 Hasse Peters Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör12 19.00-23.00 Foxie Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Sön13 18.00-21.30 Lövgrens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön13 17.00-21.00 Expanders Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Mån14 18.00-21.30 Donnez Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis15 14.00-17.00 Kjell & Kenneth Bjurslättsskolan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis15 18.00-21.30 Holens Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis15 18.00-21.30 Cedrix Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis15 14.45-17.30 Hazzes Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Ons16 18.00-21.30 Matz Rogers Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons16 18.00-21.00 Peos Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor17 18.00-21.00 Cedrix Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor17 12.00-15.00 Pelles Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor17 Thore Olofssons Trädgården Ulricehamn Ulricehamn Ulricehamn Västra Götaland PRO
Fre18 18.00-21.30 Charlies Bokenäs Bygdegård Bokenäs Uddevalla Västra Götaland
Fre18 15.00-18.00 Cedrix Cupolen Alingsås Alingsås Alingsås Västra Götaland PRO
Fre18 20.00-01.00 Black Jack Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre18 20.00-01.00 PerHåkans Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Lör19 20.00-24.00 Lövgrens Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör19 20.00-24.00 Sannex Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör19 21.00-01.00 Jannez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör19 21.00-01.00 Freqvens Åttersruds bygdegård Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Lör19 21.00-01.00 Ljaps Åttersruds bygdegård Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Mån21 18.00-21.30 Mats Bergmans Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis22 18.00-21.30 Samzons Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis22 14.45-17.30 Tång & Co Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Ons23 18.00-21.30 Charlies Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Tor24 12.00-15.00 Hazzes Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre25 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Fre25 20.00-24.00 Sannex Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre25 19.00-22.30 Kalle & Stefan Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre25 20.00-24.00 Streaplers Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Fre25 19.00-23.00 Kennings Tösse bygdegård Tösse Åmål Västra Götaland
Sön27 18.00-21.30 Skåningarna Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån28 18.00-21.30 Glenn-Endys Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis29 18.00-21.30 Roger Lindbloms Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis29 18.00-21.30 Charlies Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis29 14.45-17.30 Matz Lennarts Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Ons30 18.00-21.30 Holidays Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons30 18.00-21.00 Spelfinkarna Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor31 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor31 12.00-15.00 Tång & Co Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
November
Fre01 15.00-18.00 Tommy Danielssons Cupolen Alingsås Alingsås Alingsås Västra Götaland PRO
Fre01 20.00-01.00 Casanovas Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre01 20.00-01.00 Wahlströms Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Lör02 20.00-24.00 Cedrix Folkets Hus Fengersfors Fengersfors Åmål Västra Götaland
Lör02 20.00-24.00 Mats Bergmans Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör02 20.00-24.00 Casanovas Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Sön03 17.00-21.00 Sannex Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Mån04 18.00-21.30 Lövgrens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis05 18.00-21.30 Matz Rogers Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Ons06 18.00-21.30 Mogna Män Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Tor07 12.00-15.00 Connys Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre08 20.00-24.00 Expanders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre08 19.00-22.30 Tång & Co Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör09 20.00-24.00 Callinaz Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Sön10 18.00-21.30 Fernandoz Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön10 17.00-21.00 Highlights Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Mån11 18.00-21.30 Skåningarna Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis12 18.00-21.30 Sandins Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis12 18.00-21.30 Thore, Thomas och Lars-Owe Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Ons13 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons13 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor14 18.00-21.00 Hasse Peters Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor14 12.00-15.00 Kjell & Kenneth Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre15 18.00-21.30 Lilla Bandet Bokenäs Bygdegård Bokenäs Uddevalla Västra Götaland
Fre15 15.00-18.00 Trebello Cupolen Alingsås Alingsås Alingsås Västra Götaland PRO
Fre15 20.00-24.00 Perikles Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör16 19.00-23.00 Mannerz Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör16 21.00-01.00 Sannex Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Mån18 18.00-21.30 Humbles Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis19 18.00-21.30 Bendéns Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Ons20 18.00-21.30 Roger Lindbloms Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons20 Donaldz Sjötofta Fritid Sävshult Tranemo Västra Götaland
Tor21 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor21 12.00-15.00 Charlies Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor21 De Fenders Trädgården Ulricehamn Ulricehamn Ulricehamn Västra Götaland PRO
Fre22 20.30-00.30 Streaplers Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Fre22 19.00-22.30 Kenneth & Classe Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör23 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör23 20.00-24.00 Jannez Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Sön24 18.00-21.30 Matz Bladhs Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön24 18.00-22.00 Jannez Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Mån25 18.00-21.30 Fernandoz Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis26 18.00-21.30 Kalle & Stefan Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis26 18.00-21.30 Hasse Peters Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Ons27 18.00-21.30 Lövgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons27 18.00-21.00 Tång & Co Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Tor28 18.00-21.00 Roger Lindbloms Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor28 12.00-15.00 Henke & Kent Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre29 15.00-18.00 Ingvar & Co Cupolen Alingsås Alingsås Alingsås Västra Götaland PRO
Fre29 20.00-24.00 Blender Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre29 19.00-23.00 Kenneth & Classe Tösse bygdegård Tösse Åmål Västra Götaland
Lör30 20.00-24.00 Matz Bladhs Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör30 21.00-01.00 Wahlströms Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
December
Mån02 18.00-21.30 Skåningarna Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis03 18.00-21.30 Kjell Dahls Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Ons04 18.00-21.30 Rios Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Tor05 12.00-15.00 Kalle & Stefan Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre06 15.00-18.00 Bendéns Cupolen Alingsås Alingsås Alingsås Västra Götaland PRO
Fre06 20.00-24.00 Jannez Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre06 19.00-22.30 Kjell & Tobbe Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre06 20.00-24.00 Excess Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Lör07 20.00-24.00 Donnez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Sön08 18.00-21.30 Sounders Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön08 17.00-21.00 Callinaz Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Mån09 18.00-21.30 Martinez Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis10 18.00-21.30 Cedrix Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis10 18.00-21.30 Mogna Män Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Ons11 18.00-21.30 Sandins Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tor12 18.00-21.00 Kalle & Stefan Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor12 12.00-15.00 Hazzes Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre13 20.30-00.30 Skåningarna Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Fre13 20.00-24.00 Blender Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör14 20.00-24.00 Expanders Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Mån16 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Sön22 18.00-21.30 Chiquita Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Ons25 20.00-24.00 Skåningarna Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor26 20.00-24.00 Blender Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Fre27 20.30-00.30 Donnez Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Fre27 19.00-24.00 Blender Svenska mässan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Charlies Folkets Hus Fengersfors Fengersfors Åmål Västra Götaland
Sön29 17.00-21.00 Blender Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Mån30 18.00-21.30 Sounders Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis31 21.00-01.00 Chiquita Casino Cosmopol Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis31 Sounders Fars Hatt Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Januari 2020
Fre03 20.00-24.00 Casanovas Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör04 20.00-24.00 Glenn-Endys Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Sön05 18.00-21.30 Glenn-Endys Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Ons08 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Lör11 20.00-24.00 Skåningarna Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre17 20.00-24.00 Sannex Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör18 20.00-01.00 Blender Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör18 19.00-23.00 Callinaz Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Sön19 18.00-21.30 Chiquita Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Lör25 20.00-24.00 Donnez Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Mån27 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Fre31 20.00-24.00 Expanders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Februari
Lör01 20.00-24.00 Casanovas Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör08 20.00-24.00 Lövgrens Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Mån10 18.00-21.30 Glenn-Endys Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Lör15 19.00-23.00 Martinez Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör22 20.00-24.00 Matz Bladhs Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Mån24 18.00-21.30 Holidays Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Lör29 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör29 20.00-24.00 Sannex Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Mars
Lör07 20.00-24.00 Sounders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör14 20.00-24.00 Expanders Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Fre20 20.00-24.00 Blender Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör21 20.00-24.00 Mats Bergmans Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre27 20.00-24.00 Sannex Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör28 19.00-23.00 Foxie Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Callinaz Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Sön29 18.00-21.30 Holidays Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån30 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
April
Lör04 20.00-24.00 Engdahls Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör04 Blender Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör04 Casanovas Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Maj
Mån25 18.00-21.30 Holidays Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Juni
Lör06 20.00-24.00 Holidays Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland