Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarna Gotland Gävleborg Halland Jämtland Jönköping Kalmar Kronoberg Norrbotten Skåne Stockholm Södermanland Uppsala Värmland Västerbotten Västernorrland Västmanland Västra Götaland Örebro Östergötland

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Västerbottens län

Antal danser: 157

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
April 2024
Tor15 13.00-16.00 BarraBazz Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor18 13.00-16.00 BarraBazz Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 PHs Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Fre19 20.00-24.00 PHs Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 18.30-22.00 Jive Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten >
Fre19 18.30-22.00 Jive Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten
Lör11 20.00-24.00 PHs Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Lör20 20.00-24.00 PHs Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör28 19.00-22.30 Jive Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör20 19.00-22.30 Jive Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Sön15 18.00-21.30 Glads Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön21 18.00-21.30 Glads Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Mån11 19.00-22.00 Glads Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån22 19.00-22.00 Glads Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor20 13.00-16.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor25 13.00-16.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre2 20.00-24.00 Donnez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre26 20.00-24.00 Donnez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre11 20.00-01.00 Xplays Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Fre26 20.00-01.00 Xplays Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Fre11 20.00-01.00 Ron Thomson Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Fre26 20.00-01.00 Ron Thomson Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör20 20.00-24.00 Donnez Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör27 20.00-24.00 Donnez Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör3 20.00-01.00 NJT the Band Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör27 20.00-01.00 NJT the Band Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör3 20.00-01.00 Xplays Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör27 20.00-01.00 Xplays Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör18 19.00-22.30 Ola & Jag Föreningshuset Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten >
Lör27 19.00-22.30 Ola & Jag Föreningshuset Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten
Mån23 19.00-22.00 BarraBazz Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån29 19.00-22.00 BarraBazz Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Maj 2024
Tor28 13.00-16.00 Finezze Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor02 13.00-16.00 Finezze Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 19.00-22.00 Kvarnby Burträskarnas Hus Burträsk Skellefteå Västerbotten >
Fre03 19.00-22.00 Kvarnby Burträskarnas Hus Burträsk Skellefteå Västerbotten Föranmälan
Fre28 18.30-22.00 Avant Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten >
Fre03 18.30-22.00 Avant Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten
Lör28 19.00-22.30 Avant Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör04 19.00-22.30 Avant Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Sön28 18.00-21.30 Ola & Jag Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön05 18.00-21.30 Ola & Jag Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Ons28 19.00-23.00 Bendix Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Ons08 19.00-23.00 Bendix Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Ons28 19.00-23.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Ons08 19.00-23.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Fre10 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör5 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Lör11 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör28 18.30-22.00 Mickes Kulturhuset Åsele Åsele Åsele Västerbotten >
Lör11 18.30-22.00 Mickes Kulturhuset Åsele Åsele Åsele Västerbotten
Mån11 19.00-22.00 Bendix Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån13 19.00-22.00 Bendix Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Fre6 20.00-24.00 Jive Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre17 20.00-24.00 Jive Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör3 19.00-22.30 Jive Folkets Hus Storuman Storuman Storuman Västerbotten >
Lör18 19.00-22.30 Jive Folkets Hus Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Sön14 18.00-21.30 Peter G's Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön19 18.00-21.30 Peter G's Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Blender Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre24 20.00-24.00 Blender Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör20 19.00-22.30 Christerz Föreningshuset Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten >
Lör25 19.00-22.30 Christerz Föreningshuset Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten
Juni 2024
Sön28 18.00-21.30 Avant Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön02 18.00-21.30 Avant Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Lör4 20.00-24.00 Ron Thomson Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten >
Lör08 20.00-24.00 Ron Thomson Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten
Lör2 19.00-24.00 Jive Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör08 19.00-24.00 Jive Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Lör2 19.00-24.00 Thor Görans Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör08 19.00-24.00 Thor Görans Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Sön2 18.00-21.30 Jive Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten >
Sön09 18.00-21.30 Jive Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten
Tor28 19.00-23.00 Callinaz Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten >
Tor13 19.00-23.00 Callinaz Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten
Fre12 20.00-24.00 Callinaz Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre14 20.00-24.00 Callinaz Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 Martinez Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör15 20.00-24.00 Martinez Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Sön3 19.00-22.30 Avant Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten >
Sön16 19.00-22.30 Avant Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten
Sön4 18.00-21.30 Martinez Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten >
Sön16 18.00-21.30 Martinez Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten
Ons1 19.00-22.30 Peter G's Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Ons19 19.00-22.30 Peter G's Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre12 20.00-24.00 Ola & Jag Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten >
Fre21 20.00-24.00 Ola & Jag Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör9 20.00-24.00 Ola & Jag Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten >
Lör22 20.00-24.00 Ola & Jag Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Sön12 18.00-21.30 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön23 18.00-21.30 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön20 19.00-22.30 Bendix Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten >
Sön23 19.00-22.30 Bendix Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten
Tor22 20.00-24.00 Highlights Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Tor27 20.00-24.00 Highlights Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Fre26 20.00-24.00 Highlights Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre28 20.00-24.00 Highlights Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör5 20.00-24.00 Martinez Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten >
Lör29 20.00-24.00 Martinez Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten
Lör26 Rogerz Föreningshuset Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten >
Lör29 Rogerz Föreningshuset Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten
Lör3 20.00-02.00 Highlights Vildmannahallen Storuman Storuman Västerbotten >
Lör29 20.00-02.00 Highlights Vildmannahallen Storuman Storuman Västerbotten
Lör3 20.00-02.00 Streaplers Vildmannahallen Storuman Storuman Västerbotten >
Lör29 20.00-02.00 Streaplers Vildmannahallen Storuman Storuman Västerbotten
Sön8 19.00-22.30 Jive Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten >
Sön30 19.00-22.30 Jive Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten
Sön9 18.00-22.00 Ola & Jag Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Sön30 18.00-22.00 Ola & Jag Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Sön9 18.00-22.00 Mickes Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Sön30 18.00-22.00 Mickes Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Juli 2024
Ons28 19.00-22.30 Strike Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Ons03 19.00-22.30 Strike Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Ons28 18.00-21.30 Bob Stevens Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten >
Ons03 18.00-21.30 Bob Stevens Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten
Tor2 20.00-24.00 Fernandoz Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Tor04 20.00-24.00 Fernandoz Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Lör5 20.00-24.00 Carisma (FIN) Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör06 20.00-24.00 Carisma (FIN) Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Sön28 19.00-22.30 Mickes Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten >
Sön07 19.00-22.30 Mickes Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten
Ons28 20.00-24.00 Casanovas Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Ons10 20.00-24.00 Casanovas Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Tor9 20.00-24.00 Eloge Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Tor11 20.00-24.00 Eloge Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor2 20.00-24.00 Allstars Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Tor11 20.00-24.00 Allstars Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre28 19.00-24.00 Allstars Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre12 19.00-24.00 Allstars Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre28 19.00-24.00 Eloge Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre12 19.00-24.00 Eloge Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör28 19.00-24.00 Blender Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Lör13 19.00-24.00 Blender Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör28 19.00-24.00 Date Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Lör13 19.00-24.00 Date Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 Donnez Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör13 20.00-24.00 Donnez Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Sön7 19.00-22.30 Carisma (FIN) Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten >
Sön14 19.00-22.30 Carisma (FIN) Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten
Tor28 20.00-24.00 PHs Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Tor18 20.00-24.00 PHs Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Lör28 20.00-02.00 Lasse Stefanz Trillen Åsele Åsele Åsele Västerbotten >
Lör20 20.00-02.00 Lasse Stefanz Trillen Åsele Åsele Åsele Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 Engdahls Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör20 20.00-24.00 Engdahls Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Sön28 19.00-22.30 Peter G's Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten >
Sön21 19.00-22.30 Peter G's Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten
Ons13 18.00-21.30 Holidays Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten >
Ons24 18.00-21.30 Holidays Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten
Tor7 20.00-24.00 Black Jack Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Tor25 20.00-24.00 Black Jack Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Fre1 20.00-01.00 Boogart Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre26 20.00-01.00 Boogart Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre1 20.00-01.00 Shake Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre26 20.00-01.00 Shake Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör13 20.00-01.00 Shake Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Lör27 20.00-01.00 Shake Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör13 20.00-01.00 Boogart Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Lör27 20.00-01.00 Boogart Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör20 20.00-24.00 Black Jack Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör27 20.00-24.00 Black Jack Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Sön17 19.00-22.30 Avant Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten >
Sön28 19.00-22.30 Avant Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten
Ons15 Martinez Ava havsbad Lögdeå Nordmaling Västerbotten >
Ons31 Martinez Ava havsbad Lögdeå Nordmaling Västerbotten
Ons19 19.00-22.30 Mickes Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Ons31 19.00-22.30 Mickes Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Augusti 2024
Tor28 20.00-24.00 Martinez Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Tor01 20.00-24.00 Martinez Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Lör28 20.00-23.30 Peter G's Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten >
Lör03 20.00-23.30 Peter G's Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 Sandins Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör03 20.00-24.00 Sandins Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Sön28 19.00-22.30 Peter G's Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten >
Sön04 19.00-22.30 Peter G's Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten
Ons28 19.00-22.30 Finezze Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Ons07 19.00-22.30 Finezze Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Tor28 20.00-24.00 PHs Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Tor08 20.00-24.00 PHs Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 PHs Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre09 20.00-24.00 PHs Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 PHs Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten >
Lör10 20.00-24.00 PHs Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 Martinez Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör10 20.00-24.00 Martinez Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Sön28 19.00-22.30 Mickes Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten >
Sön11 19.00-22.30 Mickes Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten
Sön28 18.00-21.30 Jive Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten >
Sön11 18.00-21.30 Jive Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten
Ons28 19.00-22.30 Avant Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Ons14 19.00-22.30 Avant Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Tor28 20.00-24.00 Xplays Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Tor15 20.00-24.00 Xplays Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Xplays Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre16 20.00-24.00 Xplays Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 Xplays Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten >
Lör17 20.00-24.00 Xplays Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten
Lör28 20.00-23.30 Ola & Jag Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten >
Lör17 20.00-23.30 Ola & Jag Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 Holidays Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör17 20.00-24.00 Holidays Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Lör22 19.00-22.30 Mickes Föreningshuset Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten >
Lör24 19.00-22.30 Mickes Föreningshuset Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten
Lör19 20.00-24.00 Bob Stevens Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör24 20.00-24.00 Bob Stevens Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Sön24 18.00-21.30 Thor Görans Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten >
Sön25 18.00-21.30 Thor Görans Logen Hej Jörn Skellefteå Västerbotten
Fre19 20.00-24.00 Allstars Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre30 20.00-24.00 Allstars Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör3 20.00-24.00 Allstars Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten >
Lör31 20.00-24.00 Allstars Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten
Lör29 19.00-22.30 Avant Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten >
Lör31 19.00-22.30 Avant Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör1 20.00-24.00 Black Jack Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten >
Lör31 20.00-24.00 Black Jack Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
September 2024
Tor28 13.00-16.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor12 13.00-16.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Carisma (FIN) Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre13 20.00-24.00 Carisma (FIN) Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 Carisma (FIN) Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör14 20.00-24.00 Carisma (FIN) Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tor18 13.00-16.00 Jive Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor19 13.00-16.00 Jive Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör10 20.00-24.00 Xplays Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Lör21 20.00-24.00 Xplays Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör16 19.00-22.30 Thor Görans Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör21 19.00-22.30 Thor Görans Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Tor28 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor26 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre23 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre27 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör15 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör28 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Oktober 2024
Tor28 13.00-16.00 Finezze Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor03 13.00-16.00 Finezze Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Fre04 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 18.30-22.00 Lövgrens Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten >
Fre04 18.30-22.00 Lövgrens Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten
Lör28 19.00-22.30 Lövgrens Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör05 19.00-22.30 Lövgrens Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Tor28 13.00-16.00 Thor Görans Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor10 13.00-16.00 Thor Görans Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre4 20.00-24.00 Engdahls Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre11 20.00-24.00 Engdahls Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör3 20.00-24.00 Engdahls Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör12 20.00-24.00 Engdahls Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tor4 13.00-16.00 Micke Ahlgrens Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor17 13.00-16.00 Micke Ahlgrens Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre10 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Fre18 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Lör19 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör18 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör19 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Tor1 13.00-16.00 Glads Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor24 13.00-16.00 Glads Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre23 20.00-24.00 Donnez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre25 20.00-24.00 Donnez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör19 20.00-24.00 Donnez Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör26 20.00-24.00 Donnez Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör22 19.00-22.30 Finezze Föreningshuset Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten >
Lör26 19.00-22.30 Finezze Föreningshuset Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten
Mån25 19.00-22.00 Ola & Jag Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån28 19.00-22.00 Ola & Jag Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor9 13.00-16.00 Bendix Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor31 13.00-16.00 Bendix Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
November 2024
Lör28 20.00-24.00 Highlights Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Lör02 20.00-24.00 Highlights Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör28 19.00-22.30 Jive Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör02 19.00-22.30 Jive Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Tor28 13.00-16.00 Jive Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor07 13.00-16.00 Jive Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Bob Stevens Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre08 20.00-24.00 Bob Stevens Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör7 20.00-24.00 Bob Stevens Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör09 20.00-24.00 Bob Stevens Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tor7 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor14 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre6 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Fre15 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre14 Eloge Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten >
Fre15 Eloge Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten
Fre28 19.00-22.30 Martinez Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre15 19.00-22.30 Martinez Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Lör3 20.00-24.00 Eloge Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Lör16 20.00-24.00 Eloge Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör5 19.00-22.30 Mickes Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör16 19.00-22.30 Mickes Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Tor28 13.00-16.00 Ola & Jag Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor21 13.00-16.00 Ola & Jag Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tor28 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor21 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre22 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Tor24 13.00-16.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor28 13.00-16.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre23 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Fre29 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
December 2024
Tor28 13.00-16.00 Glads Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor05 13.00-16.00 Glads Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Jive Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre06 20.00-24.00 Jive Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Tor28 13.00-16.00 Thor Görans Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor12 13.00-16.00 Thor Görans Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Fre13 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör28 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Lör14 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör28 19.00-22.30 Peter G's Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör14 19.00-22.30 Peter G's Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Tis11 Martinez Hotell Lappland Lycksele Lycksele Västerbotten >
Tis31 Martinez Hotell Lappland Lycksele Lycksele Västerbotten