Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarna Gotland Gävleborg Halland Jämtland Jönköping Kalmar Kronoberg Norrbotten Skåne Stockholm Södermanland Uppsala Värmland Västerbotten Västernorrland Västmanland Västra Götaland Örebro Östergötland

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Stockholms län

Antal danser: 195

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Maj 2024
Tis7 13.00-16.00 Sverre Carlsson Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis21 13.00-16.00 Sverre Carlsson Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Junix Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis21 19.00-22.00 Junix Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis13 13.00 Christer Eklund Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm >
Tis21 13.00 Christer Eklund Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm
Ons9 19.00-22.00 Tomaz & Co Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons22 19.00-22.00 Tomaz & Co Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor3 18.00-22.00 Streaplers Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor23 18.00-22.00 Streaplers Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor9 19.00-22.00 Christer Eklund Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor23 19.00-22.00 Christer Eklund Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Fre11 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre24 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Sön10 17.00-22.00 Casanovas Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Sön26 17.00-22.00 Casanovas Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Sön10 17.00-22.00 PHs Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Sön26 17.00-22.00 PHs Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tis28 13.00-16.00 Kalle & Stefan Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis28 13.00-16.00 Kalle & Stefan Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis15 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis28 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tor27 18.00-22.00 Fernandoz Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor30 18.00-22.00 Fernandoz Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Highlights Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor30 19.00-23.00 Highlights Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor28 19.00-22.00 Tomaz & Co Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor30 19.00-22.00 Tomaz & Co Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Juni 2024
Tis28 13.00-16.00 Edwings Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis04 13.00-16.00 Edwings Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Lars Erikssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis04 19.00-22.00 Lars Erikssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis28 13.00 Tomaz & Co Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm >
Tis04 13.00 Tomaz & Co Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Janssons orkester Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons05 19.00-22.00 Janssons orkester Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor28 18.00-22.00 Martinez Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor06 18.00-22.00 Martinez Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Donnez Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör08 19.00-23.00 Donnez Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Tis28 13.00-16.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis11 13.00-16.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Tomaz & Co Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis11 19.00-22.00 Tomaz & Co Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tor3 18.00-22.00 Bob Stevens Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor13 18.00-22.00 Bob Stevens Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Date Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor13 19.00-23.00 Date Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor9 19.00-22.00 Lars Erikssons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor13 19.00-22.00 Lars Erikssons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Lör12 19.00-23.00 Highlights Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör15 19.00-23.00 Highlights Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Sön28 18.00-21.00 Basset Dansbanan Brandbergen Brandbergen Haninge Stockholm >
Sön16 18.00-21.00 Basset Dansbanan Brandbergen Brandbergen Haninge Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis18 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis17 13.00 Jirix med Glenn Adolfsson Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm >
Tis18 13.00 Jirix med Glenn Adolfsson Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm
Ons12 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Ons19 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Ons16 19.00-22.00 Lars Erikssons Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons19 19.00-22.00 Lars Erikssons Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Fre20 20.00-24.00 Sandins Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Fre21 20.00-24.00 Sandins Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Lör11 19.00-23.00 Sandins Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör22 19.00-23.00 Sandins Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Tis11 19.00-22.00 Junix Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis25 19.00-22.00 Junix Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tor11 18.00-22.00 PHs Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor27 18.00-22.00 PHs Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Blender Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor27 19.00-23.00 Blender Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor16 19.00-22.00 Edwings Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor27 19.00-22.00 Edwings Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Lör14 19.00-23.00 Kjellez Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör29 19.00-23.00 Kjellez Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Juli 2024
Mån28 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Mån01 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Tis28 13.00 Sverre Carlsson Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm >
Tis02 13.00 Sverre Carlsson Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Ingez Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons03 19.00-22.00 Ingez Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor28 18.00-22.00 Date Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor04 18.00-22.00 Date Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Excess Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor04 19.00-23.00 Excess Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor28 19.00-22.00 Sverre Carlsson Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor04 19.00-22.00 Sverre Carlsson Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Matz Bladhs Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör06 19.00-23.00 Matz Bladhs Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Mån28 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Mån08 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Ons4 19.00-22.00 Sverre Carlsson Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons10 19.00-22.00 Sverre Carlsson Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor6 18.00-22.00 Larz Kristerz Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor11 18.00-22.00 Larz Kristerz Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor8 19.00-23.00 Highlights Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor11 19.00-23.00 Highlights Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Fre28 Micke Ahlgrens Grisslehamns dansbana Grisslehamn Norrtälje Stockholm >
Fre12 Micke Ahlgrens Grisslehamns dansbana Grisslehamn Norrtälje Stockholm
Lör2 19.00-23.00 Xplays Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör13 19.00-23.00 Xplays Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Mån12 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Mån15 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Tis28 13.00 Patrick Eklöf Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm >
Tis16 13.00 Patrick Eklöf Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm
Ons5 19.00-22.00 Eklöfs Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons17 19.00-22.00 Eklöfs Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor14 18.00-22.00 Engdahls Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor18 18.00-22.00 Engdahls Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor15 19.00-23.00 Wahlströms Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor18 19.00-23.00 Wahlströms Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Lör14 19.00-23.00 Martinez Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör20 19.00-23.00 Martinez Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Mån28 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Mån22 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Tor21 18.00-22.00 Excess Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor25 18.00-22.00 Excess Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor19 19.00-23.00 PHs Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor25 19.00-23.00 PHs Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor28 19.00-22.00 Kenneth Hertz Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor25 19.00-22.00 Kenneth Hertz Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Fre23 21.00-01.00 Casanovas Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm >
Fre26 21.00-01.00 Casanovas Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Fre23 21.00-01.00 PHs Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm >
Fre26 21.00-01.00 PHs Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Lör22 19.00-23.00 Fernandoz Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör27 19.00-23.00 Fernandoz Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Mån26 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Mån29 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Tis9 13.00 Kenneth & Annika Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm >
Tis30 13.00 Kenneth & Annika Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm
Ons22 19.00-22.00 Mattias & Stefan Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons31 19.00-22.00 Mattias & Stefan Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Augusti 2024
Tor28 18.00-22.00 Hollyz Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor01 18.00-22.00 Hollyz Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Shine Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor01 19.00-23.00 Shine Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor28 19.00-22.00 Wahlén & Segeblad Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor01 19.00-22.00 Wahlén & Segeblad Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Sounders Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör03 19.00-23.00 Sounders Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Sön28 18.00-21.00 Eddy & Ilmas Dansbanan Brandbergen Brandbergen Haninge Stockholm >
Sön04 18.00-21.00 Eddy & Ilmas Dansbanan Brandbergen Brandbergen Haninge Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Tomaz & Co Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis06 19.00-22.00 Tomaz & Co Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Eklöfs Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons07 19.00-22.00 Eklöfs Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor5 18.00-22.00 Matz Bladhs Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor08 18.00-22.00 Matz Bladhs Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Xplays Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor08 19.00-23.00 Xplays Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor6 16.00-19.00 Tomaz & Co Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor08 16.00-19.00 Tomaz & Co Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Lör5 19.00-23.00 Hollyz Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör10 19.00-23.00 Hollyz Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Mån28 18.00-22.00 Donnez Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Mån12 18.00-22.00 Donnez Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tis7 19.00-22.00 Lars Erikssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis13 19.00-22.00 Lars Erikssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis28 13.00 Janssons orkester Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm >
Tis13 13.00 Janssons orkester Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm
Tor28 18.00-22.00 Holidays Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor15 18.00-22.00 Holidays Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor9 19.00-23.00 Allstars Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor15 19.00-23.00 Allstars Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor2 19.15-22.00 Sannex Kungsträdgården Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor15 19.15-22.00 Sannex Kungsträdgården Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 16.00-19.00 Gideons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor15 16.00-19.00 Gideons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Fre14 19.15-22.00 Lasse Stefanz Kungsträdgården Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre16 19.15-22.00 Lasse Stefanz Kungsträdgården Stockholm Stockholm Stockholm
Lör9 19.00-23.00 Allstars Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör17 19.00-23.00 Allstars Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Sön28 19.15-22.00 Streaplers Kungsträdgården Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön18 19.15-22.00 Streaplers Kungsträdgården Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis20 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons11 19.00-22.00 Tomaz & Co Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons21 19.00-22.00 Tomaz & Co Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor13 18.00-22.00 Callinaz Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor22 18.00-22.00 Callinaz Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Perikles Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor22 19.00-23.00 Perikles Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor4 16.00-19.00 Eklöfs Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor22 16.00-19.00 Eklöfs Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Lör3 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör24 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
Lör7 20.00-24.00 Titanix Sundsta säteri Sundsta Norrtälje Stockholm >
Lör24 20.00-24.00 Titanix Sundsta säteri Sundsta Norrtälje Stockholm
Sön18 18.00-21.00 New Generation Dansbanan Brandbergen Brandbergen Haninge Stockholm >
Sön25 18.00-21.00 New Generation Dansbanan Brandbergen Brandbergen Haninge Stockholm
Tis1 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis27 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis15 13.00 Christer Eklund Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm >
Tis27 13.00 Christer Eklund Wij Gammelgård Hölö Södertälje Stockholm
Ons10 19.00-22.00 Hedins Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons28 19.00-22.00 Hedins Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor19 18.00-22.00 Kjellez Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor29 18.00-22.00 Kjellez Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor2 19.00-23.00 Casanovas Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor29 19.00-23.00 Casanovas Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor28 16.00-19.00 Janssons orkester Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor29 16.00-19.00 Janssons orkester Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Fre4 13.00-16.00 Tomaz & Co Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm >
Fre30 13.00-16.00 Tomaz & Co Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm
Lör1 19.00-23.00 Streaplers Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm >
Lör31 19.00-23.00 Streaplers Skansen Galejan Djurgården Stockholm Stockholm
September 2024
Sön28 18.00-19.00 Tompas Dansbanan Brandbergen Brandbergen Haninge Stockholm >
Sön01 18.00-19.00 Tompas Dansbanan Brandbergen Brandbergen Haninge Stockholm
Mån28 14.00-17.00 Tomaz & Co Allaktivitetshuset i Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån02 14.00-17.00 Tomaz & Co Allaktivitetshuset i Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Janssons orkester Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis03 19.00-22.00 Janssons orkester Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Janne Martins Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons04 19.00-22.00 Janne Martins Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor28 18.00-22.00 Fernandoz Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor05 18.00-22.00 Fernandoz Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Callinaz Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor05 19.00-23.00 Callinaz Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Janne Martins Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm >
Fre06 13.00-16.00 Janne Martins Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm
Lör5 20.30-01.00 PHs Nalen Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör07 20.30-01.00 PHs Nalen Stockholm Stockholm Stockholm Föranmälan
Lör5 20.30-01.00 Sannex Nalen Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör07 20.30-01.00 Sannex Nalen Stockholm Stockholm Stockholm Föranmälan
Sön28 13.00-16.00 Tomaz & Co Aktivitetshuset Tuben Farsta Stockholm Stockholm >
Sön08 13.00-16.00 Tomaz & Co Aktivitetshuset Tuben Farsta Stockholm Stockholm
Tis28 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis10 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 14.00-17.30 Jive Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis10 14.00-17.30 Jive Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis10 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tor28 18.00-22.00 Black Jack Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm >
Tor12 18.00-22.00 Black Jack Gröna Lund Djurgården Stockholm Stockholm
Fre12 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre13 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Christer Eklund Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm >
Fre13 13.00-16.00 Christer Eklund Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm
Tis14 13.00-16.00 Herrgårds & Berghorn Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis17 13.00-16.00 Herrgårds & Berghorn Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis14 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis17 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis10 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis17 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons28 13.00-16.00 Lars Erikssons Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons18 13.00-16.00 Lars Erikssons Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Fre2 20.00-24.00 Sannex Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre20 20.00-24.00 Sannex Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör12 18.00-22.00 Gideons Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm >
Lör21 18.00-22.00 Gideons Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm
Sön28 18.00-21.00 Öbor Värmdö bygdegård Hemmesta Värmdö Stockholm >
Sön22 18.00-21.00 Öbor Värmdö bygdegård Hemmesta Värmdö Stockholm
Tis28 14.00-17.30 Sounders Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis24 14.00-17.30 Sounders Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Ons22 13.00-15.45 Tomaz & Co Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons25 13.00-15.45 Tomaz & Co Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Fre12 13.00-16.00 Sverre Carlsson Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm >
Fre27 13.00-16.00 Sverre Carlsson Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm
Lör9 19.00-23.00 Highlights Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör28 19.00-23.00 Highlights Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Mån21 14.00-17.00 Lars Erikssons Allaktivitetshuset i Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån30 14.00-17.00 Lars Erikssons Allaktivitetshuset i Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Oktober 2024
Tis28 19.00-22.30 Streaplers Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis01 19.00-22.30 Streaplers Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre04 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Tomaz & Co Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm >
Fre04 13.00-16.00 Tomaz & Co Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm
Lör3 18.00-22.00 Hedins Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör05 18.00-22.00 Hedins Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm 2M1G
Sön28 13.00-16.00 Stickanz Aktivitetshuset Tuben Farsta Stockholm Stockholm >
Sön06 13.00-16.00 Stickanz Aktivitetshuset Tuben Farsta Stockholm Stockholm
Sön28 17.00-21.00 PHs Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm >
Sön06 17.00-21.00 PHs Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm
Tis3 13.00-16.00 Junix Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis08 13.00-16.00 Junix Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 14.00-17.30 Sandins Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis08 14.00-17.30 Sandins Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Ons28 13.00-15.45 Stickanz Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons09 13.00-15.45 Stickanz Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Patrick Eklöf Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm >
Fre11 13.00-16.00 Patrick Eklöf Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Lars Erikssons Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm >
Fre11 13.00-16.00 Lars Erikssons Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm
Mån1 14.00-17.00 Stickanz Allaktivitetshuset i Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån14 14.00-17.00 Stickanz Allaktivitetshuset i Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Tis14 13.00-16.00 Ola & Jag Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis15 13.00-16.00 Ola & Jag Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis15 19.00-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre3 20.00-24.00 Xplays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre18 20.00-24.00 Xplays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör1 19.00-23.00 Callinaz Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör19 19.00-23.00 Callinaz Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Tis15 14.00-17.30 Bob Stevens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis22 14.00-17.30 Bob Stevens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre7 13.00-16.00 Christer Eklund Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm >
Fre25 13.00-16.00 Christer Eklund Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm
Fre10 13.00-16.00 Janne Martins Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm >
Fre25 13.00-16.00 Janne Martins Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm
Lör2 18.00-22.00 Holens Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör26 18.00-22.00 Holens Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm 2M1G
Tis10 19.00-22.30 Donnez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis29 19.00-22.30 Donnez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
November 2024
Fre28 20.00-24.00 Callinaz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre01 20.00-24.00 Callinaz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 20.30 Sannex Quality Hotel Friends Solna Solna Stockholm >
Fre01 20.30 Sannex Quality Hotel Friends Solna Solna Stockholm
Lör28 18.00-22.00 Tomaz & Co Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm >
Lör02 18.00-22.00 Tomaz & Co Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm
Lör28 20.00 Casanovas Quality Hotel Friends Solna Solna Stockholm >
Lör02 20.00 Casanovas Quality Hotel Friends Solna Solna Stockholm
Lör28 13.00-16.00 Lars Erikssons Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Lör02 13.00-16.00 Lars Erikssons Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Tis28 14.00-17.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis05 14.00-17.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Ons28 13.00-15.45 Tomaz & Co Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons06 13.00-15.45 Tomaz & Co Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Sverre Carlsson Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm >
Fre08 13.00-16.00 Sverre Carlsson Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Stickanz Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm >
Fre08 13.00-16.00 Stickanz Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm
Sön28 17.00-21.00 Casanovas Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm >
Sön10 17.00-21.00 Casanovas Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm
Tis28 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis12 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 19.00-22.30 Herrgårds & Berghorn Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre15 19.00-22.30 Herrgårds & Berghorn Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre5 20.00-24.00 PHs Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre15 20.00-24.00 PHs Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör9 Junix Restaurang Rönnerdals Bredden Upplands Väsby Stockholm >
Lör16 Junix Restaurang Rönnerdals Bredden Upplands Väsby Stockholm
Lör28 18.00-22.00 Tomaz & Co Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör16 18.00-22.00 Tomaz & Co Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm 2M1G
Tis13 14.00-17.30 Fernandoz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis19 14.00-17.30 Fernandoz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Stickanz Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm >
Fre22 13.00-16.00 Stickanz Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm
Lör15 18.00-22.00 Samzons Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm >
Lör23 18.00-22.00 Samzons Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Excess Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör23 19.00-23.00 Excess Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Sön12 18.00-21.00 Martinez Värmdö bygdegård Hemmesta Värmdö Stockholm >
Sön24 18.00-21.00 Martinez Värmdö bygdegård Hemmesta Värmdö Stockholm
Tis8 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis26 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis1 19.00-22.30 Black Jack Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis26 19.00-22.30 Black Jack Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre7 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre29 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre9 13.00-16.00 Tomaz & Co Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm >
Fre29 13.00-16.00 Tomaz & Co Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm
Lör17 20.00-24.00 Wahlströms Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm >
Lör30 20.00-24.00 Wahlströms Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm
December 2024
Sön28 13.00-16.00 Stickanz Aktivitetshuset Tuben Farsta Stockholm Stockholm >
Sön01 13.00-16.00 Stickanz Aktivitetshuset Tuben Farsta Stockholm Stockholm
Tis28 14.00-17.30 Matz Bladhs Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis03 14.00-17.30 Matz Bladhs Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 19.00-22.30 Matz Rogers Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre06 19.00-22.30 Matz Rogers Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre2 13.00-16.00 Tomaz & Co Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm >
Fre06 13.00-16.00 Tomaz & Co Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm
Tis28 13.00-16.00 Junix Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis10 13.00-16.00 Junix Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.30 Kjellez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis10 19.00-22.30 Kjellez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Ons6 13.00-15.45 Stickanz Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons11 13.00-15.45 Stickanz Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre13 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre10 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre13 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis5 14.00-17.30 Holidays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis17 14.00-17.30 Holidays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tor17 17.00-21.00 Patrick Eklöf Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Tor26 17.00-21.00 Patrick Eklöf Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm 2M1G
Tor10 17.00-21.00 Martinez Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Tor26 17.00-21.00 Martinez Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Januari 2025
Lör15 19.00-23.00 Allstars Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör18 19.00-23.00 Allstars Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Februari 2025
Lör28 Junix Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör08 Junix Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm 2M1G
Lör8 19.00-23.00 Wahlströms Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör15 19.00-23.00 Wahlströms Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Mars 2025
Lör28 19.00-23.00 Sannex Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör22 19.00-23.00 Sannex Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Maj 2025
Lör28 19.00-23.00 PHs Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör10 19.00-23.00 PHs Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm