Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarnas Gotlands Gävleborgs Hallands Jämtlands Jönköpings Kalmar Kronobergs Norrbottens Skåne Stockholms Södermanlands Uppsala Värmlands Västerbottens Västernorrlands Västmanlands Västra Götalands Örebro Östergötlands

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Stockholms län

Antal danser: 127

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
April
Tis28 13.00-16.00 Sverre Carlsson Cabinen, Forum Märsta Märsta Sigtuna Stockholm >
Tis14 13.00-16.00 Sverre Carlsson Cabinen, Forum Märsta Märsta Sigtuna Stockholm
Tor15 13.00-16.00 Janssons orkester Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tor16 13.00-16.00 Janssons orkester Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Lövgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre17 19.30-23.00 Lövgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör10 19.00-23.00 Janssons orkester Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör18 19.00-23.00 Janssons orkester Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Sön28 13.00-16.00 Zethzons Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm >
Sön19 13.00-16.00 Zethzons Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Tis28 13.00-16.00 Ingez Kvarntorpsgården Täby Täby Stockholm >
Tis21 13.00-16.00 Ingez Kvarntorpsgården Täby Täby Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Sandbergs Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre24 19.30-23.00 Sandbergs Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis16 13.00-16.00 Peter Larsson och Co Cabinen, Forum Märsta Märsta Sigtuna Stockholm >
Tis28 13.00-16.00 Peter Larsson och Co Cabinen, Forum Märsta Märsta Sigtuna Stockholm
Maj
Fre28 19.30-23.00 Matz Bladhs Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre01 19.30-23.00 Matz Bladhs Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör28 19.00-23.30 Ej fastställt Nalen Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör02 19.00-23.30 Ej fastställt Nalen Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 13.00-16.00 Tomaz & Co Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm >
Sön03 13.00-16.00 Tomaz & Co Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Tis28 13.00-16.00 Tobbe & Stefan Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis05 13.00-16.00 Tobbe & Stefan Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis3 19.00-22.00 Jonnys Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis05 19.00-22.00 Jonnys Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Tomaz & Co Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons06 19.00-22.00 Tomaz & Co Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor4 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tor07 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor3 19.00-22.00 Jannez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor07 19.00-22.00 Jannez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre08 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis4 13.00-16.00 Leif Hermanssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis12 13.00-16.00 Leif Hermanssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 13.00-16.00 Lars Erikssons Cabinen, Forum Märsta Märsta Sigtuna Stockholm >
Tis12 13.00-16.00 Lars Erikssons Cabinen, Forum Märsta Märsta Sigtuna Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis12 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tor28 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tor14 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre15 19.30-23.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör28 20.00-24.00 Sannex Mälarsalen Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör16 20.00-24.00 Sannex Mälarsalen Stockholm Stockholm Stockholm
Tis14 13.00-16.00 Carlzons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis19 13.00-16.00 Carlzons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis19 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Gideons Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons20 19.00-22.00 Gideons Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Fre4 19.30-23.00 Janne Martins Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre22 19.30-23.00 Janne Martins Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis26 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis23 19.00-22.00 Löpsjötorparns Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis26 19.00-22.00 Löpsjötorparns Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons6 19.00-22.00 Blender Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons27 19.00-22.00 Blender Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor14 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor28 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Fre18 19.30-23.00 Chiquita Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre29 19.30-23.00 Chiquita Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre26 20.00-24.00 Likes Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm >
Fre29 20.00-24.00 Likes Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm
Sön4 17.00-22.00 Casanovas Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Sön31 17.00-22.00 Casanovas Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Sön4 17.00-22.00 PerHåkans Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Sön31 17.00-22.00 PerHåkans Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Juni
Tis28 13.00-16.00 Kjell Dahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis02 13.00-16.00 Kjell Dahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Lars Erikssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis02 19.00-22.00 Lars Erikssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Löpsjötorparns Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons03 19.00-22.00 Löpsjötorparns Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Xplays Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor04 19.00-23.00 Xplays Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 20.00-24.00 Black Jack Tjusta gård Rosersberg Sigtuna Stockholm >
Lör06 20.00-24.00 Black Jack Tjusta gård Rosersberg Sigtuna Stockholm
Tis2 Doktor Krall Stortorpsparken Trångsund Trångsund Huddinge Stockholm >
Tis09 Doktor Krall Stortorpsparken Trångsund Trångsund Huddinge Stockholm
Tis8 19.00-22.00 Leif Hermanssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis09 19.00-22.00 Leif Hermanssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tor28 19.00-23.00 PerHåkans Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor11 19.00-23.00 PerHåkans Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis16 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons10 19.00-23.00 Callinaz Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons17 19.00-23.00 Callinaz Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Ons9 19.00-22.00 Lars Erikssons Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons17 19.00-22.00 Lars Erikssons Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tis17 14.00-18.00 Samzons Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis23 14.00-18.00 Samzons Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis19 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis23 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons6 19.00-23.00 Perikles Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons24 19.00-23.00 Perikles Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 19.00-23.00 Blender Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor25 19.00-23.00 Blender Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Lör4 19.00-23.00 Chiquita Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör27 19.00-23.00 Chiquita Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis18 19.00-22.00 Kjell Dahls Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis30 19.00-22.00 Kjell Dahls Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Juli
Ons28 19.00-22.00 Hedins Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons01 19.00-22.00 Hedins Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Wahlströms Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor02 19.00-23.00 Wahlströms Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Jannez Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor02 19.00-23.00 Jannez Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Blender Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre03 20.00-24.00 Blender Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 14.00-18.00 Junix Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis07 14.00-18.00 Junix Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Black Jack Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor09 19.00-23.00 Black Jack Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Streaplers Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör11 19.00-23.00 Streaplers Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 19.00-23.00 Flamingokvintetten Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons15 19.00-23.00 Flamingokvintetten Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Ons4 19.00-22.00 Ingez Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons15 19.00-22.00 Ingez Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Allstars Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor16 19.00-23.00 Allstars Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tis28 14.00-18.00 Holidays Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis21 14.00-18.00 Holidays Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tor6 19.00-23.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor23 19.00-23.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor18 19.00-22.00 Löpsjötorparns Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor23 19.00-22.00 Löpsjötorparns Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Fre21 20.00-24.00 Excess Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre24 20.00-24.00 Excess Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 14.00-18.00 Bob Stevens Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis28 14.00-18.00 Bob Stevens Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Ons7 19.00-22.00 Mattias & Stefan Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons29 19.00-22.00 Mattias & Stefan Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor15 19.00-23.00 Martinez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor30 19.00-23.00 Martinez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor12 19.00-22.00 Holens Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor30 19.00-22.00 Holens Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Fre15 20.00-24.00 Jannez Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre31 20.00-24.00 Jannez Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 21.00-01.00 PerHåkans Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm >
Fre31 21.00-01.00 PerHåkans Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Fre28 21.00-01.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm >
Fre31 21.00-01.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Augusti
Lör28 14.00-18.00 Matz Rogers Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör01 14.00-18.00 Matz Rogers Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis04 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Jonnys Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons05 19.00-22.00 Jonnys Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor28 19.00-22.00 Gideons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor06 19.00-22.00 Gideons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Fre28 Martinez Djurönäset Djurö Värmdö Stockholm >
Fre07 Martinez Djurönäset Djurö Värmdö Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Löpsjötorparns Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis11 19.00-22.00 Löpsjötorparns Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Casanovas Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre14 20.00-24.00 Casanovas Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör8 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör15 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis10 19.00-22.00 Jonnys Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis18 19.00-22.00 Jonnys Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons1 19.00-23.00 Donnez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons19 19.00-23.00 Donnez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Tomaz & Co Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons19 19.00-22.00 Tomaz & Co Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Allstars Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor20 19.00-23.00 Allstars Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tis8 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis25 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Hedins Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons26 19.00-22.00 Hedins Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tor9 19.00-23.00 Streaplers Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor27 19.00-23.00 Streaplers Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor6 19.00-23.00 Casanovas Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor27 19.00-23.00 Casanovas Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Fre17 19.30-23.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre28 19.30-23.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör1 19.00-23.00 Mickeys Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör29 19.00-23.00 Mickeys Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
September
Tis28 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis01 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Patrick Eklöf Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons02 19.00-22.00 Patrick Eklöf Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Mån28 13.00-17.00 Junix Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån07 13.00-17.00 Junix Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm PRO
Tis28 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis08 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tor28 19.00 Casanovas Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor10 19.00 Casanovas Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis15 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis3 19.00-22.00 Kjell Dahls Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis15 19.00-22.00 Kjell Dahls Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Janssons orkester Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons16 19.00-22.00 Janssons orkester Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Sön3 18.00-21.00 Hollyz Värmdö bygdegård Hemmesta Värmdö Stockholm >
Sön20 18.00-21.00 Hollyz Värmdö bygdegård Hemmesta Värmdö Stockholm
Lör25 19.00-23.00 Highlights Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör26 19.00-23.00 Highlights Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Ons20 19.00-22.00 Löpsjötorparns Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons30 19.00-22.00 Löpsjötorparns Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Oktober
Fre28 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre02 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör28 18.00-22.00 Holens Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör03 18.00-22.00 Holens Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Fre2 19.30-23.00 Martinez Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre09 19.30-23.00 Martinez Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Ons5 19.00-22.00 BarraBazz Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons14 19.00-22.00 BarraBazz Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Ons10 19.00-22.00 Gideons Lännagården Norrtälje Hysingsvik Norrtälje Stockholm >
Ons14 19.00-22.00 Gideons Lännagården Norrtälje Hysingsvik Norrtälje Stockholm
Fre13 19.30-23.00 Engdahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre16 19.30-23.00 Engdahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Blixterz Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör24 19.00-23.00 Blixterz Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör28 18.00-22.00 Samzons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör24 18.00-22.00 Samzons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Tis8 19.00-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis27 19.00-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör3 19.00-23.00 Excess Brunna danssportklubb Veddesta Järfälla Stockholm >
Lör31 19.00-23.00 Excess Brunna danssportklubb Veddesta Järfälla Stockholm
November
Lör28 18.00-22.00 Gideons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör14 18.00-22.00 Gideons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Tis15 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis17 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör28 19.00-23.00 PerHåkans Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör21 19.00-23.00 PerHåkans Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Mån5 19.30-22.00 Svartlösa spelmän Vattmyraskolan Jakobsberg Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Mån23 19.30-22.00 Svartlösa spelmän Vattmyraskolan Jakobsberg Jakobsberg Järfälla Stockholm
Tis11 19.00-22.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis24 19.00-22.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Mån20 19.30-22.00 Skälby spelmanslag Vattmyraskolan Jakobsberg Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Mån30 19.30-22.00 Skälby spelmanslag Vattmyraskolan Jakobsberg Jakobsberg Järfälla Stockholm
December
Lör28 19.00-23.00 Allstars Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör05 19.00-23.00 Allstars Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör28 18.00-22.00 Edwings Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör05 18.00-22.00 Edwings Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Mån28 19.30-22.00 CCA Vattmyraskolan Jakobsberg Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Mån07 19.30-22.00 CCA Vattmyraskolan Jakobsberg Jakobsberg Järfälla Stockholm
Sön28 17.00-21.00 Casanovas Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm >
Sön13 17.00-21.00 Casanovas Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm
Mån28 19.30-22.00 Kollijox Vattmyraskolan Jakobsberg Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Mån14 19.30-22.00 Kollijox Vattmyraskolan Jakobsberg Jakobsberg Järfälla Stockholm
Fre1 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre18 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör28 19.30-23.00 Gideons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Lör26 19.30-23.00 Gideons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Januari 2021
Lör28 18.00-22.00 Jonnys Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör02 18.00-22.00 Jonnys Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Ons1 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm >
Ons06 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm