Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarna Gotland Gävleborg Halland Jämtland Jönköping Kalmar Kronoberg Norrbotten Skåne Stockholm Södermanland Uppsala Värmland Västerbotten Västernorrland Västmanland Västra Götaland Örebro Östergötland

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Hallands län

Antal danser: 148

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
April 2024
Ons5 19.00-22.00 Hasse Peters Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons17 19.00-22.00 Hasse Peters Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Fre4 18.30-22.00 Hedins Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland >
Fre19 18.30-22.00 Hedins Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland SPF
Fre28 19.30-23.00 Diggarna Ätrasalen Vessigebro Falkenberg Halland >
Fre19 19.30-23.00 Diggarna Ätrasalen Vessigebro Falkenberg Halland
Sön3 18.00–21.30 Cedrix Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland >
Sön21 18.00–21.30 Cedrix Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland
Mån28 19.30-23.00 Casanovas Lagagården Laholm Laholm Halland >
Mån22 19.30-23.00 Casanovas Lagagården Laholm Laholm Halland
Mån28 14.00-17.00 Elvis4ever Snöstorps allmogegård Halmstad Halmstad Halland >
Mån22 14.00-17.00 Elvis4ever Snöstorps allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Tis20 19.30-23.00 Diggarna Lagagården Laholm Laholm Halland >
Tis23 19.30-23.00 Diggarna Lagagården Laholm Laholm Halland
Fre10 14.00-17.00 Mogna Män Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre26 14.00-17.00 Mogna Män Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre15 18.30-22.00 Hasse Peters Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Fre26 18.30-22.00 Hasse Peters Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Mån12 17.00-20.00 Elvis4ever Kulturhuset Najaden Halmstad Halmstad Halland >
Mån29 17.00-20.00 Elvis4ever Kulturhuset Najaden Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån6 19.30-23.00 Callinaz Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland >
Mån29 19.30-23.00 Callinaz Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland
Tis28 19.30-23.00 C-Laget Lagagården Laholm Laholm Halland >
Tis30 19.30-23.00 C-Laget Lagagården Laholm Laholm Halland
Maj 2024
Ons28 19.00-22.00 Kent & Henke Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons01 19.00-22.00 Kent & Henke Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Fre28 14.00-17.00 Kalle & Stefan Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre03 14.00-17.00 Kalle & Stefan Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 18.30-22.00 Mogna Män Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland >
Fre03 18.30-22.00 Mogna Män Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland SPF
Fre28 19.30-23.00 Emg Ätrasalen Vessigebro Falkenberg Halland >
Fre03 19.30-23.00 Emg Ätrasalen Vessigebro Falkenberg Halland
Mån28 19.30-23.00 Perikles Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Mån06 19.30-23.00 Perikles Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Tis28 18.30-22.00 Mogna Män Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis07 18.30-22.00 Mogna Män Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Mån28 19.30-23.00 PHs Walencia Falkenberg Falkenberg Halland >
Mån13 19.30-23.00 PHs Walencia Falkenberg Falkenberg Halland
Ons28 19.00-22.00 Orient Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons15 19.00-22.00 Orient Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Fre28 14.00-17.00 Hedins Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre17 14.00-17.00 Hedins Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Mån17 19.30-23.00 Donnez Lagagården Laholm Laholm Halland >
Mån20 19.30-23.00 Donnez Lagagården Laholm Laholm Halland
Tis28 18.30-22.00 Orient Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis21 18.30-22.00 Orient Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis2 20.30-24.00 Dur X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis21 20.30-24.00 Dur X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis2 20.30-24.00 Casanovas Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis21 20.30-24.00 Casanovas Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Fre18 14.00-17.00 Trippz Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre24 14.00-17.00 Trippz Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Mån12 17.00-20.30 Nya Widuo Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån27 17.00-20.30 Nya Widuo Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån13 19.00-23.00 Callinaz Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland >
Mån27 19.00-23.00 Callinaz Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Tis28 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis28 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.30-24.00 Xplays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis28 20.30-24.00 Xplays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons9 19.00-22.00 Mogna Män Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons29 19.00-22.00 Mogna Män Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Fre14 14.00-17.00 Kenneth & Classe Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre31 14.00-17.00 Kenneth & Classe Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Juni 2024
Mån28 17.00-20.30 Elvis4ever Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån03 17.00-20.30 Elvis4ever Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Tis28 18.30-22.00 Cedrix Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis04 18.30-22.00 Cedrix Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis28 20.30-24.00 Callinaz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis04 20.30-24.00 Callinaz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis04 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Fre28 17.00-20.00 Rignells Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre07 17.00-20.00 Rignells Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Mån28 17.00-20.30 Trippz Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån10 17.00-20.30 Trippz Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån28 19.00-23.00 Date Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland >
Mån10 19.00-23.00 Date Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Tis7 20.30-24.00 PHs Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis11 20.30-24.00 PHs Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis7 20.30-24.00 Rent drag Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis11 20.30-24.00 Rent drag Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Lör1 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör15 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Mån28 17.00-20.30 Erik Arnolds Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån17 17.00-20.30 Erik Arnolds Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Tis6 18.30-22.00 Kenneth & Classe Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis18 18.30-22.00 Kenneth & Classe Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis28 20.30-24.00 Lars-Rogers Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis18 20.30-24.00 Lars-Rogers Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.30-24.00 Excess Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis18 20.30-24.00 Excess Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Lör1 20.00-24.00 Engdahls Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör22 20.00-24.00 Engdahls Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Mån3 17.00-20.30 Kent & Henke Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån24 17.00-20.30 Kent & Henke Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån28 19.00-23.00 Highlights Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland >
Mån24 19.00-23.00 Highlights Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Tis16 20.30-24.00 Trippix Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis25 20.30-24.00 Trippix Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis16 20.30-24.00 Blender Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis25 20.30-24.00 Blender Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Fre20 20.00 Larz Kristerz Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Fre28 20.00 Larz Kristerz Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Fre20 20.00 Lasse Stefanz Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Fre28 20.00 Lasse Stefanz Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Fre20 20.00 Blender Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Fre28 20.00 Blender Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör16 20.00-24.00 Bob Stevens Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör29 20.00-24.00 Bob Stevens Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör4 20.00 Donnez Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Lör29 20.00 Donnez Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör4 20.00 Sannex Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Lör29 20.00 Sannex Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör4 20.00 Arvingarna Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Lör29 20.00 Arvingarna Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Juli 2024
Mån28 17.00-20.30 Wåxbos Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån01 17.00-20.30 Wåxbos Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Tis28 18.30-22.00 Kalle & Stefan Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis02 18.30-22.00 Kalle & Stefan Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis28 20.30-24.00 Charlies Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis02 20.30-24.00 Charlies Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.30-24.00 Black Jack Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis02 20.30-24.00 Black Jack Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Lör28 20.00-24.00 Kjellez Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör06 20.00-24.00 Kjellez Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Sön28 18.30-22.00 Hardys Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Sön07 18.30-22.00 Hardys Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Mån6 17.00-20.30 Cedrix Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån08 17.00-20.30 Cedrix Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån28 19.00-23.00 Sannex Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland >
Mån08 19.00-23.00 Sannex Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Tis28 20.30-24.00 Streaplers Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis09 20.30-24.00 Streaplers Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.30-24.00 Rent drag Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis09 20.30-24.00 Rent drag Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Lör28 20.00-24.00 Bennrix Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör13 20.00-24.00 Bennrix Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Mån1 17.00-20.30 Tång & Co Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån15 17.00-20.30 Tång & Co Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Tis3 18.30-22.00 Hedins Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis16 18.30-22.00 Hedins Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis7 20.30-24.00 Wahlströms Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis16 20.30-24.00 Wahlströms Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis7 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis16 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Lör12 20.00-24.00 Matz Bladhs Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör20 20.00-24.00 Matz Bladhs Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Sön28 18.30-22.00 Svenne och Jörgen Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Sön21 18.30-22.00 Svenne och Jörgen Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Mån1 17.00-20.30 Ingvar Fahsts Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån22 17.00-20.30 Ingvar Fahsts Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån15 19.00-23.00 Excess Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland >
Mån22 19.00-23.00 Excess Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Tis11 20.30-24.00 Lars-Rogers Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis23 20.30-24.00 Lars-Rogers Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis11 20.30-24.00 Bob Stevens Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis23 20.30-24.00 Bob Stevens Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tor20 Donnez Chill Out Strandbar & Restaurang Mellbystrand Laholm Halland >
Tor25 Donnez Chill Out Strandbar & Restaurang Mellbystrand Laholm Halland
Fre23 20.00-24.00 Sannex Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Fre26 20.00-24.00 Sannex Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör12 20.00-24.00 Donnez Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör27 20.00-24.00 Donnez Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör21 19.00-23.00 Donaldz Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Lör27 19.00-23.00 Donaldz Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Mån24 17.00-20.30 Candys Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån29 17.00-20.30 Candys Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån3 19.00-23.00 Blender Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland >
Mån29 19.00-23.00 Blender Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Tis19 18.30-22.00 Mogna Män Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis30 18.30-22.00 Mogna Män Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis27 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis30 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis27 20.30-24.00 Tribond Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis30 20.30-24.00 Tribond Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Augusti 2024
Lör28 20.00-24.00 Black Jack Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör03 20.00-24.00 Black Jack Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Sön28 18.30-22.00 Hasse Peters Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Sön04 18.30-22.00 Hasse Peters Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Mån28 17.00-20.30 Orient Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån05 17.00-20.30 Orient Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån28 19.00-23.00 Shine Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland >
Mån05 19.00-23.00 Shine Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Tis28 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis06 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.30-24.00 Hollyz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis06 20.30-24.00 Hollyz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Lör28 20.00-24.00 Holidays Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör10 20.00-24.00 Holidays Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Mån28 17.00-20.30 Kalle & Stefan Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån12 17.00-20.30 Kalle & Stefan Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Tis9 18.30-22.00 Orient Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis13 18.30-22.00 Orient Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis11 20.30-24.00 Donnez Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis13 20.30-24.00 Donnez Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis11 20.30-24.00 Charlies Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis13 20.30-24.00 Charlies Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Lör11 20.00-24.00 Fernandoz Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör17 20.00-24.00 Fernandoz Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Sön11 18.30-22.00 Charlies Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Sön18 18.30-22.00 Charlies Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Mån28 17.00-20.30 Rignells Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån19 17.00-20.30 Rignells Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån28 19.00-23.00 Allstars Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland >
Mån19 19.00-23.00 Allstars Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Tis12 20.30-24.00 Perikles Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis20 20.30-24.00 Perikles Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis12 20.30-24.00 Dur X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis20 20.30-24.00 Dur X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Lör20 20.00-24.00 Canyons Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör24 20.00-24.00 Canyons Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Mån28 17.00-20.30 Kenneth & Classe Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån26 17.00-20.30 Kenneth & Classe Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Tis10 18.30-22.00 Hedins Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis27 18.30-22.00 Hedins Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Fre12 20.00-24.00 Casanovas Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Fre30 20.00-24.00 Casanovas Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
September 2024
Mån28 17.00-20.30 Rixons Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Mån02 17.00-20.30 Rixons Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån28 19.00-23.00 Casanovas Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland >
Mån02 19.00-23.00 Casanovas Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Ons28 19.00-22.00 Cedrix Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons04 19.00-22.00 Cedrix Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Fre28 17.00-20.00 Charlies Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre06 17.00-20.00 Charlies Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Tis28 18.30-22.00 Kenneth & Classe Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis10 18.30-22.00 Kenneth & Classe Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Fre3 14.00-17.00 Trippz Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre13 14.00-17.00 Trippz Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre1 18.30-22.00 Kenneth & Classe Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Fre13 18.30-22.00 Kenneth & Classe Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Mån28 19.00-23.00 Perikles Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland >
Mån16 19.00-23.00 Perikles Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Ons14 19.00-22.00 Kalle & Stefan Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons18 19.00-22.00 Kalle & Stefan Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Fre4 14.00-17.00 Hedins Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre20 14.00-17.00 Hedins Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Mån17 14.00-17.00 Hardys Snöstorps allmogegård Halmstad Halmstad Halland >
Mån23 14.00-17.00 Hardys Snöstorps allmogegård Halmstad Halmstad Halland
Fre10 14.00-17.00 Kenneth & Classe Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre27 14.00-17.00 Kenneth & Classe Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre14 18.30-22.00 Cedrix Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Fre27 18.30-22.00 Cedrix Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Mån8 Date Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland >
Mån30 Date Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland
Oktober 2024
Ons28 19.00-22.00 Tempo Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons02 19.00-22.00 Tempo Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Fre28 14.00-17.00 Orient Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre04 14.00-17.00 Orient Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre3 18.30-22.00 Mogna Män Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Fre11 18.30-22.00 Mogna Män Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Ons28 19.00-22.00 Charlies Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons16 19.00-22.00 Charlies Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Fre28 14.00-17.00 Kalle & Stefan Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre18 14.00-17.00 Kalle & Stefan Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 14.00-17.00 Mogna Män Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre25 14.00-17.00 Mogna Män Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre22 18.30-22.00 Hazze Peter Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Fre25 18.30-22.00 Hazze Peter Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Ons1 19.00-22.00 Hazzes Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons30 19.00-22.00 Hazzes Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
November 2024
Fre28 14.00-17.00 Cedrix Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre01 14.00-17.00 Cedrix Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 18 30-22.00 Mogna Män Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland >
Fre01 18 30-22.00 Mogna Män Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland SPF
Fre28 14.00-17.00 Junix Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre08 14.00-17.00 Junix Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 18.30-22.00 Hedins Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Fre08 18.30-22.00 Hedins Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Ons28 19.00-22.00 Kenneth & Classe Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons13 19.00-22.00 Kenneth & Classe Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Fre10 14.00-17.00 Hardys Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre15 14.00-17.00 Hardys Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 18.30-22.00 Orient Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland >
Fre15 18.30-22.00 Orient Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland SPF
Fre3 14.00-17.00 Wåxbos Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre22 14.00-17.00 Wåxbos Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 18.30-22.00 Kalle & Stefan Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Fre22 18.30-22.00 Kalle & Stefan Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Ons28 19.00-22.00 Orient Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons27 19.00-22.00 Orient Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
December 2024
Fre28 14.00-17.00 Rixons Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre06 14.00-17.00 Rixons Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 18.30-22.00 Charlies Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Fre06 18.30-22.00 Charlies Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Ons5 19.00-22.00 Kenneth & Classe Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons11 19.00-22.00 Kenneth & Classe Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Januari 2025
Fre3 18.30-22.00 Orient Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Fre17 18.30-22.00 Orient Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Februari 2025
Fre1 14.00-17.00 Orient Lagagården Laholm Laholm Halland >
Fre07 14.00-17.00 Orient Lagagården Laholm Laholm Halland
Mån28 19.00-23.00 Swedish Dance Mafia Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Mån17 19.00-23.00 Swedish Dance Mafia Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Mars 2025
Fre7 18.30-22.00 Orient Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Fre28 18.30-22.00 Orient Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland